Our history

OUR PAST

OUR PAST

Quisque at varius nisl. Etiam nibh leo, molestie ac sodales porttitor, varius a erat. Donec quis lobortis arcu. Duis euismod
dictum tellus, at luctus dui ornare eget. Cras nec ultrices lacus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis
parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Архітектура та Будівництво
2009

Архітектура та Будівництво

З 2009р. коледж проводитиме набір студентів з спеціальностей "Архітектурне проектування і внутрішній інтер’єр” та "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів”.
Кіровоградський
2007

Коледж

Кіровоградський

В 2007р. технікум перейменований в Кіровоградський будівельний коледж. В коледжі ведеться підготовка спеціалістів з спеціальностей: "Будівництво та експлуатація будівель і споруд”, "Монтаж та обслуговування устаткування і систем газопостачання”, "Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання”, "Організація виробництва”.
Новий корпус
1968

Новий корпус

Для розвитку навчально-матеріальної бази у 1968 році було збудовано навчальні корпуси по вул. Уфимська,6 (нині площа Дружби Народів, 2).
Кіровоградський
1934

Технікум

Кіровоградський

З 1931 по 1934 рік технікум називався Зінов’євським, а в 1934р. перейменований в Кіровоградський. Технікум розміщувався в трьохповерховому приміщенні на розі вулиць Леніна та Калініна. Під час війни будівля технікуму була зруйнована і з 1944 року технікум розміщувався в приміщенні на розі вулиць Леніна та Театральної.
Початок
1930

Початок

Кіровоградський будівельний технікум був створений 06.03.1930р. на базі художньої школи постановою Єлисаветградської міської ради для забезпечення будівництва регіону керівниками середньої ланки.