Спеціальності

ОПП

На сьогодні коледж проводить підготовку за такими ОПП:

 

Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів

Проблема доріг давня та нагальна. І в майбутньому за розв’язання її візьмуться випускники коледжу, адже автомобільні дороги – це артерії країни. Від надійного їх функціонування залежить здоров’я  економіки. Отож, майбутнє України в надійних руках.  

Архітектура та містобудування

Все в будівництві починається з проекту, а якою буде будівля вирішують архітектори – планувальники. Вони допоможуть вирішити питання зовнішнього та внутрішнього інтер’єру. Красива будівля приносить задоволення архітектору і замовнику.  

Менеджмент

Супервайзерів, торгівельних агентів, працівників відділів реклами, збуту, маркетингу Вам теж запропонують у навчальному закладі. Лише випускники – менеджери проведуть розрахунки, порадять той чи інший будівельний матеріал і зроблять це на високому професійному рівні.  

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

Обладнати будинок всіма принадами людської цивілізації допоможуть спеціалісти газового господарства. Забезпечать надійне та безперебійне постачання газу та відремонтують обладнання. Допоможуть у скрутну хвилину спеціалісти – газовики.  

Будівництво та експлуатація будівель та споруд

Базовою спеціальністю, якої готують в навчальному закладі є спеціальність “Будівництво та експлуатація будівель та споруд”. Випускники мають можливість працювати в проектних організаціях, на будівництві, виявляють свій талант, вміння та здібності, проектуючи будівлі як на Україні та далеко за її межами.